Main image
Click to view image in fullscreen
Boccia Titanium 3319-02 28mm
159,00
143,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor maandag, 16 uur, verzonden op maandag!
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat zowel elegant als duurzaam is? Dan is de BOCCIA TITANIUM 3319-02 28MM het perfecte horloge voor jou! Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdsaanduiding en een quartz uurwerk, waardoor je altijd op tijd zult zijn.
Met een diameter van 28 mm en een hoogte van 6 mm heeft dit horloge een subtiele en verfijnde uitstraling. De ronde behuizing in een mooie grijze kleur is gemaakt van titanium, wat ervoor zorgt dat het horloge lichtgewicht en hypoallergeen is.
De witte wijzerplaat en het mineraalglas geven dit horloge een klassieke uitstraling, terwijl de bicolor titanium band zorgt voor een modern tintje. De BOCCIA TITANIUM 3319-02 28MM heeft geen datumweergave, maar is wel spatwaterdicht tot 3 bar, waardoor je het horloge gerust kunt dragen tijdens dagelijkse activiteiten.
De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat dit horloge comfortabel om je pols blijft zitten en makkelijk aan en uit te doen is. Als officieel verkooppunt van Boccia Titanium kunnen wij garanderen dat je een kwaliteitsproduct in handen hebt.
Kortom, de BOCCIA TITANIUM 3319-02 28MM is een prachtig horloge dat zowel functioneel als stijlvol is. Of je nu op zoek bent naar een horloge voor dagelijks gebruik of voor speciale gelegenheden, dit horloge zal zeker indruk maken. Bestel vandaag nog en geniet van de tijdloze schoonheid van Boccia Titanium!
Met een diameter van 28 mm en een hoogte van 6 mm heeft dit horloge een subtiele en verfijnde uitstraling. De ronde behuizing in een mooie grijze kleur is gemaakt van titanium, wat ervoor zorgt dat het horloge lichtgewicht en hypoallergeen is.
De witte wijzerplaat en het mineraalglas geven dit horloge een klassieke uitstraling, terwijl de bicolor titanium band zorgt voor een modern tintje. De BOCCIA TITANIUM 3319-02 28MM heeft geen datumweergave, maar is wel spatwaterdicht tot 3 bar, waardoor je het horloge gerust kunt dragen tijdens dagelijkse activiteiten.
De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat dit horloge comfortabel om je pols blijft zitten en makkelijk aan en uit te doen is. Als officieel verkooppunt van Boccia Titanium kunnen wij garanderen dat je een kwaliteitsproduct in handen hebt.
Kortom, de BOCCIA TITANIUM 3319-02 28MM is een prachtig horloge dat zowel functioneel als stijlvol is. Of je nu op zoek bent naar een horloge voor dagelijks gebruik of voor speciale gelegenheden, dit horloge zal zeker indruk maken. Bestel vandaag nog en geniet van de tijdloze schoonheid van Boccia Titanium!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 4040066260617 |
| Geslacht | Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 28 mm |
| Dikte Kast | 6 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Grijs |
| Materiaal Kast | Titanium |
| Kleur Wijzerplaat | Wit |
| Materiaal Glas | Mineraal |
| Kleur Band | Bicolor |
| Materiaal Band | Titanium |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Nee |
| Waterdichtheid | 3 bar (spatwaterdicht) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review