Main image
Click to view image in fullscreen
Boccia Titanium 3673-02 39mm
199,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor maandag, 16 uur, verzonden op maandag!
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat zowel elegant als duurzaam is? Dan is de BOCCIA TITANIUM 3673-02 39MM het perfecte horloge voor jou! Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdsaanduiding en een quartz uurwerk, waardoor je altijd precies weet hoe laat het is.
Met een diameter van 39 mm en een hoogte van 10 mm heeft dit horloge een perfecte maat voor zowel mannen als vrouwen. De ronde behuizing in een mooie grijze kleur is gemaakt van titanium, waardoor het horloge lichtgewicht en zeer sterk is.
De blauwe wijzerplaat en het mineraalglas geven dit horloge een luxe uitstraling. De grijze titanium band sluit perfect aan bij de behuizing en zorgt voor een comfortabele pasvorm om je pols. De waterdichtheid van 5 bar maakt dit horloge geschikt om mee te douchen, dus je hoeft het niet af te doen tijdens je dagelijkse activiteiten.
De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge veilig om je pols blijft zitten. Helaas heeft dit horloge geen datumweergave, maar dat maakt de strakke en minimalistische uitstraling alleen maar mooier.
Als officieel verkooppunt van Boccia Titanium kunnen wij garanderen dat je een kwaliteitsproduct in handen hebt. Dit horloge is een perfecte mix van stijl en functionaliteit en zal zeker de aandacht trekken. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog de BOCCIA TITANIUM 3673-02 39MM en geniet van de luxe uitstraling van dit prachtige horloge!
Met een diameter van 39 mm en een hoogte van 10 mm heeft dit horloge een perfecte maat voor zowel mannen als vrouwen. De ronde behuizing in een mooie grijze kleur is gemaakt van titanium, waardoor het horloge lichtgewicht en zeer sterk is.
De blauwe wijzerplaat en het mineraalglas geven dit horloge een luxe uitstraling. De grijze titanium band sluit perfect aan bij de behuizing en zorgt voor een comfortabele pasvorm om je pols. De waterdichtheid van 5 bar maakt dit horloge geschikt om mee te douchen, dus je hoeft het niet af te doen tijdens je dagelijkse activiteiten.
De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge veilig om je pols blijft zitten. Helaas heeft dit horloge geen datumweergave, maar dat maakt de strakke en minimalistische uitstraling alleen maar mooier.
Als officieel verkooppunt van Boccia Titanium kunnen wij garanderen dat je een kwaliteitsproduct in handen hebt. Dit horloge is een perfecte mix van stijl en functionaliteit en zal zeker de aandacht trekken. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog de BOCCIA TITANIUM 3673-02 39MM en geniet van de luxe uitstraling van dit prachtige horloge!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 4040066288802 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 39 mm |
| Dikte Kast | 10 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Grijs |
| Materiaal Kast | Titanium |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal Glas | Mineraal |
| Kleur Band | Grijs |
| Materiaal Band | Titanium |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Nee |
| Functies | Zonne-energiefunctie |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review