Main image
Click to view image in fullscreen
Seiko 5 Sports SRE021K1 SNXS Series ‘Hebitama’
370,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor morgen 16 uur, morgen GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat zowel sportief als elegant is? Dan is de SEIKO 5 SPORTS SRE021K1 SNXS SERIES ‘HEBITAMA’ de perfecte keuze voor jou! Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdaanduiding en een automatisch uurwerk van het type 2R06, met een gangreserve van maximaal 40 uur. Met 21 jewels en een tikgetal van 21600 ben je verzekerd van een nauwkeurige en betrouwbare tijdmeting.
De behuizing van dit horloge is rond van vorm en zilverkleurig van kleur, gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal. De wijzerplaat is een opvallende blauwe kleur en het glas is gemaakt van duurzaam Hardlex materiaal. De zilverkleurige band is ook gemaakt van roestvrij staal en heeft een vlinder- of vouwsluiting voor een comfortabele pasvorm.
Dankzij de datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is en met een waterdichtheid van 10 bar kun je zelfs met dit horloge gaan zwemmen. Of je nu een sportieve activiteit wilt ondernemen of gewoon op zoek bent naar een chique accessoire voor dagelijks gebruik, de SEIKO 5 SPORTS SRE021K1 SNXS SERIES ‘HEBITAMA’ past perfect bij elke gelegenheid.
Als officieel Seiko verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een authentiek en kwalitatief hoogwaardig product ontvangt. Dus waar wacht je nog op? Voeg dit prachtige horloge toe aan je collectie en maak een statement met je stijl. Bestel vandaag nog en geniet van de perfecte combinatie van functionaliteit en elegantie!
De behuizing van dit horloge is rond van vorm en zilverkleurig van kleur, gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal. De wijzerplaat is een opvallende blauwe kleur en het glas is gemaakt van duurzaam Hardlex materiaal. De zilverkleurige band is ook gemaakt van roestvrij staal en heeft een vlinder- of vouwsluiting voor een comfortabele pasvorm.
Dankzij de datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is en met een waterdichtheid van 10 bar kun je zelfs met dit horloge gaan zwemmen. Of je nu een sportieve activiteit wilt ondernemen of gewoon op zoek bent naar een chique accessoire voor dagelijks gebruik, de SEIKO 5 SPORTS SRE021K1 SNXS SERIES ‘HEBITAMA’ past perfect bij elke gelegenheid.
Als officieel Seiko verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een authentiek en kwalitatief hoogwaardig product ontvangt. Dus waar wacht je nog op? Voeg dit prachtige horloge toe aan je collectie en maak een statement met je stijl. Bestel vandaag nog en geniet van de perfecte combinatie van functionaliteit en elegantie!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 4954628256768 |
| Geslacht | Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Automaat |
| Uurwerk Caliber | 2R06 |
| Gangreserve (MAX uur) | 40 |
| Tikgetal per uur | 21600 |
| Aantal Jewels | 21 |
| Diameter Kast | 21 mm |
| Dikte Kast | 11 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal Glas | Hardlex |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 10 bar (zwemmen) |
| Garantie | 3 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review