Main image
Click to view image in fullscreen
Seiko Presage SPB524J1 Presage ‘Shiro-iro’
1.050,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor maandag, 16 uur, verzonden op maandag!
Omschrijving
De SEIKO PRESAGE SPB524J1 PRESAGE ‘SHIRO-IRO’ is een prachtig horloge met een klassieke uitstraling en moderne technologie. Dit horloge is perfect voor de moderne man die houdt van stijl en kwaliteit.
Dit horloge heeft een analoge tijdaanduiding en een automatisch uurwerk van het type 6R51. Het uurwerk heeft een gangreserve van maximaal 72 uur en is voorzien van 24 jewels. Het tikgetal van het uurwerk is 28800, wat zorgt voor een nauwkeurige en betrouwbare tijdweergave.
De diameter van de behuizing is 36 mm en de hoogte is 13 mm. De vorm van de behuizing is rond en de kleur is goudkleurig. De behuizing is gemaakt van roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en kwaliteit.
De wijzerplaat van het horloge is goudkleurig en het glas is gemaakt van saffier, wat zorgt voor een krasbestendige en heldere kijk op de tijd. De band van het horloge is ook goudkleurig en gemaakt van roestvrij staal. De sluiting van het horloge is een vlinder- of vouwsluiting, wat zorgt voor een comfortabele en veilige pasvorm om de pols.
Dit horloge is waterdicht tot 10 bar, wat betekent dat het geschikt is om mee te zwemmen. Het horloge heeft geen datumweergave, maar is verder voorzien van alle essentiële functies die je nodig hebt.
Als officieel Seiko verkooppunt kunnen wij dit prachtige horloge aanbieden aan onze klanten in België. Met de SEIKO PRESAGE SPB524J1 PRESAGE ‘SHIRO-IRO’ haal je een tijdloos en kwalitatief horloge in huis waar je jarenlang plezier van zult hebben.
Dit horloge heeft een analoge tijdaanduiding en een automatisch uurwerk van het type 6R51. Het uurwerk heeft een gangreserve van maximaal 72 uur en is voorzien van 24 jewels. Het tikgetal van het uurwerk is 28800, wat zorgt voor een nauwkeurige en betrouwbare tijdweergave.
De diameter van de behuizing is 36 mm en de hoogte is 13 mm. De vorm van de behuizing is rond en de kleur is goudkleurig. De behuizing is gemaakt van roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en kwaliteit.
De wijzerplaat van het horloge is goudkleurig en het glas is gemaakt van saffier, wat zorgt voor een krasbestendige en heldere kijk op de tijd. De band van het horloge is ook goudkleurig en gemaakt van roestvrij staal. De sluiting van het horloge is een vlinder- of vouwsluiting, wat zorgt voor een comfortabele en veilige pasvorm om de pols.
Dit horloge is waterdicht tot 10 bar, wat betekent dat het geschikt is om mee te zwemmen. Het horloge heeft geen datumweergave, maar is verder voorzien van alle essentiële functies die je nodig hebt.
Als officieel Seiko verkooppunt kunnen wij dit prachtige horloge aanbieden aan onze klanten in België. Met de SEIKO PRESAGE SPB524J1 PRESAGE ‘SHIRO-IRO’ haal je een tijdloos en kwalitatief horloge in huis waar je jarenlang plezier van zult hebben.
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 4954628255587 |
| Geslacht | Man, Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Automaat |
| Uurwerk Caliber | 6R51 |
| Gangreserve (MAX uur) | 72 |
| Tikgetal per uur | 28800 |
| Aantal Jewels | 24 |
| Diameter Kast | 36 mm |
| Dikte Kast | 13 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Goudkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Goudkleurig |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Goudkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Nee |
| Waterdichtheid | 10 bar (zwemmen) |
| Garantie | 3 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review